Chorvatsko 6.8 - 20.8.2021

03.07.2022

Tentokrát vyjíždíme směr Istrie Chorvatsko. Plánujeme spíš válecí dovolenou, žádnou divočinu. 

1. den - 5. den kemp Polari, Rovinj. Pokud pojedete v sezóně, doporučujeme rezervaci. My jsme přijeli bez rezervace a bylo volné poslední místečko na pár dní. Měli jsme štěstí. V kempu je vodní svět pro děcka. Večerní promítaní letního kina. Atrakce na vodě. Máme sebou paddleboard, takže o zábavu je postaráno. V kempu je i  pekárna. Místa v kempu jsou pod stromama a každý má svou parcelu. Je to tu moc fajn. Ikdyž takové kempy obvykle vynecháváme, momentálně si ho užíváme.

6.-9. den - Stellplatz Punat. Dle Park4night: Punat, Obala 94. Je tady kemp i Stellplatz. Zvolili jsme Stellplatz. Byl levnější a proto, že nepotřebujeme elektřinu, se nám zdálo zbytečné jezdit do kempu, kde bylo narváno. Navíc jsem mohli používat sprchu a záchod v kempu. Takže nebylo o čem. Na straně kempu pro nás koupání nic moc, ale jezdili jsme na paddleboardu na druhou stranu zátoky (naproti) a to byla pecka. Měli jsme moře sami pro sebe. Krásné šnorchlování. Jen ten přejezd na druhou stranu byl dost o nervy. Jezdí sem lodě, takže musíš vychytat, kdy zrovna nepojede, aby si stihl přeplavat na druhou stranu. 

10.-14. den - kemp Selce, Cirkvenica. Dražší kemp, ale moc se nám líbilo. Nádherný bazén s krásným zázemím. Opět, určitě lepší rezervace předem. Měli jsme štěstí na posledních pár míst. Hezké místo na koupání i u moře a na šnorchlování. Večer se dá procházkou dojít do Cirkvenice. Klasické večerní Chorvatsko. Kdo to má rád, doporučujeme.