Lipno 07/21 - obytňák

03.07.2022

Tato zastávka je  v rámci velké dovolené - odkaz na celý trip: Trip 9.6 - 8.7.2022 Chorvatsko - Slovinsko - Itálie - Švýcarsko - ČR - obytňák

23.den - přijíždíme k Lipnu kolem 2 hodiny v noci. Jedeme podle navigace. Jako cíl v navigaci je dle park4nigh Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví 16 - vedle windy pointu. Cíl je jasný - windsurf. Příjíždíme přes Rakousko, táhne nás to takhle v noci přes lesy. Vidíme jen pár metrů před sebe. Najednou prudce zabrzdíme a než si uvědomíme co se děje. Jsme metr od vody. Málem jsme vjeli do Lipna. Navigace nás vedla přes Lipno!! Bylo to místo, kde jezdí ve dne přívoz, ale navigace nám tam ukázala cestu. Byli jsme z toho docela dost zděšený. Už není nálada objíždět Lipno do cíle, spíme na nějakém postranním parkovišti a zbytek cesty dojíždíme ráno.

24. den - do konce dovolené. Parkujeme v kempu, viz. výše... Kemp je dražší, ale máte pro sebe svou parcelu. Není přeplněný a je hned u vody. Užíváme si po drahém Švýcarsku pohodičku u vody s aperolama a větrem v zádech na windsurfu. Občas vyrazíme na kolo. Užíváme si pohodu.